На підтримку Надії Савченко голодує і лучанка Галина Степанівна Марчук. Волинянка – активна учасниця Народного Руху України. У свої майже 70 вважає, що кожен з нас повинен підтримати полонених українців. Відмову від їжі супроводжує щира молитва Галини Степанівни. Про це повідомляє Волинська дирекція НТУ.
«Надю треба підтримувати різними способами, думаю, що такий метод, як я оголосила голодування, якось дійде до наших керівників… Також я вболіваю за всіх наших хлопців, які в полоні…», – розповіла вона.

Уже весь світ знає про українську льотчицю, депутата Верховної Ради України Надію Савченко, яку незаконно утримують у московському СІЗО. Віднедавна воно відновила голодування.

Сьогодні біля СІЗО у Росії, де тримають Савченко, збираються люди. Сестра української льотчиці та народного депутата Надії Савченко Віра сьогодні вранці розпочала пікет біля воріт Новочеркаського СІЗО у Росії. Віра Савченко має намір пікетувати СІЗО разом зі своєю матір’ю та друзями. Сестра ув’язненої українки, закликає приєднатися до неї всіх однодумців із вимогою допустити до Надії українських лікарів та якнайшвидше оголосити рішення суду та звільнити Надію.

Увечері 9 березня директор департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макеєв повідомив, що українських лікарів пропустили через державний кордон Росії, але до Надії Савченко так і не пустили.

Надія Савченко, яку незаконно утримують у московському СІЗО, припинила сухе голодування.

Про це 10 березня заявив адвокат українки Марк Фейгин, пише у своєму Twitter нардеп від “Батьківщини” Андрій Крулько.

– Надія припинила сухе голодування. Щойно про цеповідомив адвокат Марк Фейгин. Надія вибрала життя і боротьбу, – написав нардеп.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!