Луцьке приватне підприємство «Багіра», яке надає охоронні послуги, відсудило 130 тисяч гривень у власників нашого готелю «Волинь», – інформує Конкурент. 

Про це стало відомо з рішення Господарського суду Волинської області від 24 лютого 2016 року, яке було опубліковане в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Так, ПП «Багіра» звернулося з позовом до ТзОВ «Готельний комплекс «Волинь» про стягнення 130235 гривень, із них 120998,88 гривень – інфляційні втрати, 9236,12 гривень – 3% річних та судових витрат по справі.

У Єдиному державному реєстрі зазначено, що засновником готельного комплексу «Волинь» є Кушинська Тетяна Вікторівна. Приватне підприємство «Багіра» у Луцьку заснувала Лукафіна Інна Віталіївна. До слова, фірму зі схожою назвою ПП «Охоронна фірма «Багіра» заснував Лукафін Віталій Валентинович.

У лютому «Багіра» направила витяг з ЄДРПОУ на ПП «Багіра»(за станом на 23.02.2016 року), лист-відповідь начальника відділу ДВС Володимир-Волинського міськрайонного управління юстиції Лариси Іщук про наявність заборгованості у готельного комлексу в розмірі 285 936 гривень основної заборгованості, яку останній за період з 5 січня 2015 року по 1 лютого 2016 року не погасив, та 5 718 гривень витрат по сплаті судового збору.

Готельний комплекс «Волинь» позовні вимоги визнав та побажав слухати справу без участі їхнього представника. Зрештою, суд постановив стягнути з ТзОВ «Готельний комплекс «Волинь» на користь приватного підприємства «Багіра» 130 тисяч гривень.

Подейкують що власників цього товариства з обмеженою відповідальністю «Готельний комплекс «Волинь» є кілька. Одним із них ніби є колишній заступник голови райради Павло Карпюк.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!