Учора, в залі засідань міськвиконкому відбулась зустріч «за круглим столом».

На початку зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю та координацію у сфері інвестиційної діяльності між Волинською торгово-промисловою палатою, виконавчим комітетом міської ради та ФФП «Бізнес-Центр». Після чого, президент Волинської торгово-промислової палати Надія Мотронюк зазначила, що з деякі компанії міста з ВТПП об’єднує плідне співробітництво, але організація радо зустріне нових партнерів. Директор ФПП «Бізнес-Центр» Галина Богуш запевнила, що цій співпраці буде сприяти і ФПП «Бізнес–Центр», адже усіх об’єднує спільна мета – це підтримка підприємництва.

 

Далі, начальник управління економічного розвитку та інвестицій Оксана Субицька надала слово Надії Мотронюк, яка детально ознайомила присутніх із напрямками діяльності ВТПП. Доповнила пані Надію віце-президент ВТПП Віра Корнійчук, яка повідомила, що також на базі палати проводяться тренінги, навчання для працівників державних організацій.

На запитання Людмили Матвійчук, підприємця міста, стосовно вартості членства у ВТПП, представники повідомили, що все залежить від кількості працівників компанії: наприклад, якщо до 50 працівників, то вступний внесок становить 400 грн. і щорічний – 500 грн., але така вартість себе окуповує за рахунок системи знижок на послуги, що діє для членів торгової палати.

Тим, хто хоче більш детально ознайомитися із діяльністю ВТПП, можна перейти за наступним посиланням: http://tpp.lutsk.ua/.

Про зарахування стажу підприємців та зміни в пенсійному законодавстві присутніх інформували заступник начальника Пенсійного фонду з призначення пенсій Оксана Сак та начальник відділу платежів Наталія Назарук.

Присутні підприємці висловили своє незадоволення, коли дізнались, що відповідально сплачуючи внески під час провадження підприємницької діяльності, вони, в майбутньому, зможуть забезпечити собі лише мінімальну пенсію. На що працівники ПФ повідомили, що це обумовлено пенсійним законодавством України. Приватний підприємець Анатолій Кублій висловив думку, що така система є морально застарілою і альтернативою на сьогодні є недержавне пенсійне забезпечення.

Експерт з охорони праці Микола Душнюк, вкотре наголосив на відповідальності підприємців за безпеку своїх працівників, а також нагадав, що зі зразками документації з охорони праці можна ознайомитись як у ФСС від нещасних випадків на виробництві так і у ПП «Бізнес-Центр».

Наприкінці зустрічі заступник міського голови Лариса Кулікова висловила своє незадоволення стосовно резонансного випадку, який мав місце в одному з магазинів нашого міста. Йдеться про те, як в один із магазинів міста не впустили жінку з дитиною на інвалідному візку. Окрім того, що це є негуманно, наголосила Лариса Володимирівна, ці дії є ще й порушенням Закону України «Про захист прав споживачів».

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!