132 бійці 14 ОМБр, яка захищає Мар’їнку та Красногорівку, отримали перші 1000 гривень бойових.

Про це ІА ZIK повідомив начальник прес-служби 14 ОМБр, лейтенант Влад Якушев.

Перший пакет документів пройшов всі погодження та на рахунок бригади поступили перші гроші, обіцяні солдатам за день боїв у зоні АТО.

«Перша тисяча на карточках. Це означає, що процес отримання бойової тисячі відлагоджений і є надія, що найближчим часом ми отримаємо винагороду за решту боїв. Цікаво, як справи в інших бригадах, які також мали проблеми з отриманням цієї винагороди. Сподіваюсь, не тільки в нас питання зсунулося з мертвої точки», – повідомив начальник прес-служби 14 ОМБр, лейтенант Влад Якушев.

Як відомо, бійці 14-ї бригади дев’ятий місяць перебувають на нульовій лінії, та практично кожного дня ведуть бої з ворогом.

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак направив комісію у розташування 14-ї та 93-ї окремих механізованих бригад Збройних сил України, повідомила прес-служба Міноборони. Очевидно, до такої реакції міністра підштовхнув матеріал «Тисяча «бойових» і «агенти Кремля», який був оприлюднений у блозі лейтенанта ЗСУ Влада Якушева.

Варто зазначити, що крім виплат «бойових» Якушев порушив ще й інші питання, які турбують вояків на фронті. Зокрема, коли буде демобілізація і чому вони мають відшкодовувати в десятикратному розмірі втрачені під час несення служби речі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!