Родина загиблого володимирчанина Дмитра Колєснікова нарешті отримала свідоцтво родини загиблого. Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомила Інна Чернишева.

«Отримали свідоцтво родини загиблого. Якщо можна це так назвати. Більше підходить слово «відвоювали». Безпорадність держслужбовців, відсутність адекватних законів , інертність влади. Воювали по закону через рішення суду, через безліч запитів і офіційних листів, свідчень. Відчуваючи на собі цинічне «Ім’я вашого сина буде злотими літерами вписано в історію України, але законодавчої бази для визнання добровольців нема». Який сором не визнавати патріотів, які живим щитом стали за існування України як держави. Ми розуміємо що, ніхто не був готовий до війни. Ні держава, ні люди… Тому хочемо подякувати всім хто підтримував нас! Іншим родинам, яким випали на долю такі самі випробування, радимо не складати рук і відстоювати свої права! Так має бути, так буде чесно! Слава Україні!»

Нагадаємо, що трагічна звістка про загибель 20-річного володимир-волинця Дмитра Колєснікова сколихнула усе місто у лютому минулого року. Друг «Правий» (так його називали побратими) загинув 22 лютого від прямого попадання танкового снаряда у приміщення, де знаходився разом із побратимами. На неоголошену війну з Росією він пішов добровольцем від Правого Сектору. І хоча мама Дмитра, наче передчуваючи біду, намагалась зупинити свого єдиного сина та сховала його документи, це не зупинило відважного юнака. Утім, як і рік тому, коли Дмитро Колєсніков розпочав боротьбу за вільну Україну під час Революції Гідності. Тоді батьки дізнались, що син на Майдані, лише коли випадково побачили його на телеекрані.

Побратими з Добровольчого Українського Корпусу називали його «Правим». Рідні та друзі назавжди запам’ятають Дмитра, як життєрадісну, завжди усміхнену та позитивну людину. Дмитро був прекрасним учнем 3-ї школи, гарним студентом технікуму і чудовим патріотом, який любив свою Батьківщину.

Поховали Дмитра Колєснікова на міському кладовищі у с.Федорівка

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!