Медіаклуб журналістики запрацював у Володимир-Волинській гімназії імені Олександра Цинкаловського. Зробити це вдалося завдяки коштам із США. 

Джейк МакГрю – американець, волонтер від Корпусу Миру, котрий викладає в цьому навчальному закладі, написав проект і виграв грант. Відтак для функціонування клубу журналістики під назвою «Медіаплатформа» за гроші з гранту було закуплене все необхідне обладнання.

На офіційне відкриття «Медіаплатформи» прибули гості. Завітала подивитися на те, як освоєно американські кошти менеджер Корупусу Миру Тетяна Поліщук. За її словами учнівський медіаклуб – це сучасний проект, якому є куди розвиватися. І це хороше підґрунтя для навчання майбутніх журналістів, хороший досвід для молоді, яка в майбутньому планує опановувати сферу журналістики.

Клуб «Медіаплатформа» існує вже кілька місяців. У ньому активно займаються більше десятка учнів. Вони знімають відеосюжети, тематику часто обирають самі. Цікавлять журналістів – початківців  різноманітні теми: проблеми життя міста, екологічні та соціальні проблеми.

Допомагають молоді  і долучаються до роботи над відеосюжетами й учителі гімназії.

– Наш медіаклуб журналістики – це громадський інформаційний центр, який представлятиме інтереси та висвітлюватиме проблеми молоді, – розповідають учасники клубу. –  Метою клубу є налагодження контактів членів громади з молоддю для вільного обміну ідеями, для формування спеціальних професійних навичок стосовно роботи з технічним забезпеченням. За останні півроку ми пройшли 8 тренінгів. Створили свій власний веб-сайт і 6 відеороликів. Вчилися правильно вибудовувати кадр на фотоапараті та відеокамері, редагувати текст, працювати у відеоредакторі, брати інтерв’ю, визначатися з проблемою, яка є актуальною як для школи, так і для суспільства.

Директор гімназії Олександр Романюк запропонував місцевим засобам масової інформації співпрацювати із «Медіаплатформою». Адже така співпраця може бути корисною для обох сторін.

Наприкінці заходу викладачі та учні гімназії подарували присутнім музичні вітання. Зіграв на саксофоні і волонтер від Корпусу Миру Джейк МакГрю.

_MG_5344 _MG_5343

_MG_5341 _MG_5339

_MG_5338 _MG_5347 (1)

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!