Днями у міськрайонному центрі зайнятості пройшов день відкритих дверей для учнів міської гімназії. Захід на тему «Вибір на майбутнє» був покликаний дати старшокласникам певні знання з основ вибору професії, ознайомити із світом професій, ситуацією на ринку праці, з перспективами його розвитку. Учасниками цієї зустрічі стали 30 школярів .
Під керівництвом спеціалістів відділу активної підтримки, учні освоювали основи вибору професії, опрацьовували формулу «Хочу, можу, треба». Їх також ознайомили зі станом та перспективами розвитку ринку праці в регіоні, з рейтингом найбільш затребуваних професій на майбутнє, з діяльністю підприємств міста та району.
Під час зустрічі активно використовувалися мультимедійні засоби для презентації інтернет-порталу «Труд» , зокрема рубрик «Пізнай себе», «Професії від А до Я», «Випускникам». Гімназистів дуже зацікавив перегляд відеоматеріалів циклу «Світ професій».
Старшокласники із задоволенням пройшли діагностику своїх професійних інтересів та схильностей і вислухали роз’яснення фахівців. Школярі отримали поради щодо правильного вибору професії , покращили свою обізнаність про ринок праці та світ професій . Це дасть їм змогу більш виважено підійти до вибору професії у майбутньому.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!