Завдяки перевиконанню показників із забезпечення надходжень митних платежів у лютому 2016 року на реконструкцію та ремонт доріг забезпечено 60,8 мільйона гривень надходжень, – інформує Волинська митниця ДФС.

Такого результату досягнуто завдяки перевиконанню у лютому індикативних показників по обсягах мита, акцизного податку і податку на додану вартість. Зокрема, на лютий із зазначених податків, доведений показник Волинській митниці ДФС встановлено в сумі 303,9 млн.грн., фактичне виконання  – 425,5млн.грн. Як відомо, сума, що спрямовується на поточний ремонт доріг – це 50 відсотків від суми перевиконання зазначених показників.

«Ми створили прийнятні та навіть комфортні умови для розмитнення вантажів усім представникам сумлінного бізнесу. Про це свідчать не лише дані щодо перевиконання індикативних показників, а й той факт, що цього року здійснення усіх митних формальностей у нас проводять 149 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності з інших регіонів України. Це ознака довіри та реального партнерства держави і бізнесу», – прокоментував в.о. начальника Волинської митниці ДФС Юрій Мацібора.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України з 1 вересня в Одеській, Волинській, Львівській, Чернівецькій областях запроваджено експеримент з фінансового забезпечення реконструкції поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. Постановою КМУ затверджено порядок спрямування цих коштів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!