Ігоря Желізко знають більше у сусідньому Нововолинську. І треба сказати, що те що нововолинці розповідають про цього чоловіка, більше схоже на якийсь блокбастер.

У 2002 році він разом із своєю дружиною розпочав інвестиційний проект зі створення кабельної телемережі у Нововолинську «Львівська жінка» та запускають місцеве телебачення. На той час вони були власниками кабельних мереж у кількох містах Львівської області.

Потім дружина пана Ігоря захворіла і він продав частину кабельних мереж, розташованих у Львівській області, аби врятувати дружину. У 2008 році власниця Нововолинської філії ПП РО «Львівська жінка» Христина Кравець помирає і чоловік вступає в права власності на підприємство.

Далі зав’язуєтся справжня «телевізійна війна» у Нововолинську. Йдеться про конфлікт між двома провайдерами: ПП «Львівська жінка» та ТзОВ «Нововолинське ТТІ. Згодом, у квітні 2010-го, на засновника і директора філії ПП «Радіоорганізація «Львівська жінка» Ігоря Желізко у під’їзді напали невідомі і завдали йому ножових поранень у живіт.
Отож, трохи призабутий нововолинцями Ігор Желізко, з’явився 13 березня на телевізійному шоу «Один за всіх», що виходить в ефірі «СТБ». Презентував він себе там як львівський бізнесмен, меценат, благодійник. Досить у дивному образі спочатку постав він перед телеглядачами шоу. Такий собі немолодий Пігмаліон, який увесь час перебуває у пошуку юної Галатеї. Всі, хто того вечора сів до телевізора переглядати телешоу, дізналися про роман Желізко з вісімнадцятирічною Надією, а потім з її мамою, яка таким чином хотіла врятувати дочку від надмірної уваги вже не молодого кавалера, про його надмірну «опіку» та виховання ще кількох юних створінь.

А далі назовні полізло найстрашніше. В студію телешоу прийшла теща пана Желізко разом із його всиновленою дочкою, яку, як розповіла теща, він гвалтував із 8 років. Літня жінка розповіла також про те, що зять із покійною дочкою всиновили цю дівчинку із Закарпаття спеціально для його плотських утіх. Возили її за собою по всіх містах де їм доводилося їздити самим і жити деякий час по роботі. Привозили цю бідну Христину й до Нововолинська, де вона була ізольована від всього білого світу, бо не мала права виходити з квартири ні на крок. Ця дівчинина, який вже сьогодні далеко за двадцять, зізналася в студії, що не раз хотіла покінчити з собою, живучи в «дбайливих» прийомних батьків. Пережите таки наклало свій відбиток на психологічний стан молодої жінки, яка в 22 роки викинулася з вікна шостого поверху. З того часу вона прикута до інвалідного візка.

IMG_2750 IMG_2752 IMG_2749

djjjsjjsjjjs

Журналісти телеканалу «СТБ» провели ціле журналістське розслідування в ході якого з’ясували, що таких як Христина дівчат у житті пана Желізко було чимало і всім їм було, приблизно, від 11 до 15. Він задобрював їх усілякими подаруночками, поселяв у свої квартири, а потім – по черзі їх відвідував. Дівчаткам він розповідав, що таким чином він їх навчає, бо вони дорослішають і потрібно бути готовим у цьому світі до всього.

На цьому вечірньому шоу також стало відомо, що чимало батьків зверталося у правоохоронні органи, але Ігорю Миколайовичу завжди вдавалося виходити сухим із води. Такі випадки були зафіксовані навіть у тому самому Нововолинську.

Усіма оприлюдненими фактами на телешоу, зацікавилися правоохоронці. Наразі вони чекають, що після виходу телепередачі відгукнуться ще дівчата, молоді жінки, які постраждали від надмірної уваги пана Желізко.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!