9 березня Центральна виборча комісія виключила дев’ятьох кандидатів у депутати Верховної Ради із виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка. Про це згодом повідомила “Українська правда” з посиланням на прес-службу ЦВК.

Рішення було прийняте на основі витягу із протоколу 12-го з’їзду Радикальної партії і стосувалося наступних кандидатів: Андрія Мисика (№ 27 у виборчому списку), Євгенії Смолянчук (29), Валентини Ковтун (34), Інни Костирі (38), Володимира Кучера (39), Сергія Шакуна (44), Назарія Поліщука (61), Сергія Мурованого (71) та В’ячеслава Стасюка (72).

Це стало можливим після того, як Парламент прийняв так званий закон про «партійну диктатуру», який дозволяє партійним лідерам вже після виборів виключати зі списків кандидатів у депутати. Нагадаємо, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман після кількох десятків спроб таки протиснув так званий закон про «партійну диктатуру», який дозволяє партійним лідерам вже після виборів виключати зі списків кандидатів у депутати.

Керівник Радикальної партії України Олег Ляшко згодом пояснив, чому припинив співпрацю із представником волинського осередку політичної сили Володимиром Кучером.

З його слів, політик не виконав вказівку не підтримувати кандидатуру Ігоря Палиці на посаду голови Волинської обласної ради, – пише Таблоїд Волині.

«Володимир Кучер працював керівником волинської обласної організації Радикальної партії. На місцевих виборах завдяки тому, що був першим номером у виборчому списку, став депутатом Волинської обласної ради. І перший же екзамен – не пройшли. Коли ми дали доручення не голосувати за голову обласної ради, вони не виконали моє персональне доручення – я сам особисто дзвонив йому і давав цю команду…», – зауважив Олег Ляшко на партійній конференції, яку зібрали із приводу виключення несумлінних радикалів із виборчого списку кандидатів у нардепи.

«Продалися, вони просто продалися. Їм принесли чемодан грошей, вони продалися і проголосували. Після цього я виключив його із партії, точніше, він сам написав заяву про вихід із партії. Тільки забув іще одну заяву написати: про складання депутатського мандату. А то з партії вийшов, а мандат, який отримав завдяки партії, забув покласти. Але нічого, прийде час – заберемо», – пообіцяв Олег Ляшко.

Олег Ляшко у виступах дуже болісно, але як завжди – із притаманним йому сарказмом реагував на партійні зради.

Прокоментувати цю ситуацію ми попросили Дмитра Юзвенка, який до виборів 2015 року очолював Володимир-Волинськиий осередок Радикальної партії Олега Ляшка.

– Я знав і говорив усім, що ця людина веде якісь залулісні політичні ігрища та розбірки, – розповідає нам Дмитро. – За якийсь час до виборів він таємно скликав засідання людей, які навіть не були членами партії, так само таємно було переобрано голову міського осередку. Все робили тишком-нишком, при  закритих дверях і без присутності ЗМІ. Нам закидали, що ми нічого не робимо, не видно діяльності нашого партійного осередку, а натомість обрали голову партійного осередку. Кажуть, що головою стала дружина пана Кучера. І до цих пір залишається невідомим яким чином у виборчих списках під номером опинилось прізвище Барщевського. Так само перед виборами до виборчого списку було включено чимало людей, далеких від цієї партії, перебіжчиків з інших політичних сил, які на той час не потріпляли у жоден рейтинг.

Дмитро також розповів, що зняв відезвернення, де все детально пояснив про діяльність пана Кучера, відпрявляв його депутатам-радикалам, керівникам інших осередків, публікував у ЗМІ, але до нього ніхто не прислухався.

– Тепер всі мали нагоду побачити, що мої слова були правдою, що я нічого не вигадував і Володимир Кучер зараз просто продовжив займатися тим, що почав ще до виборів.

Цікаво, а що ж тепер скажуть про свого «свєргнутого» політичного боса, представники володимирського осередку радикалів? Як вони прокоментують його дії та виключення зі списку партії?

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!