Створена головою Закарпатської облдержадміністрації Геннадієм Москалем робоча група представників власників автомобілів з іноземною реєстрацією і юристів Закарпатської митниці розробила проект закону, згідно з яким термін перебування в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією збільшується з нинішніх 5 днів до одного року. Про це повідомляє офіційний сайт пана Москаля.

Як зазначається, проект закону про внесення змін до Митного кодексу щодо особливостей тимчасового ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування на митну територію України глава ОДА особисто доставить до Верховної Ради.

«Основна мета законопроекту – узгодити українське законодавство із міжнародними договорами (які є складовою частиною українського законодавства) з урахуванням реальної економічної ситуації в Закарпатті зокрема і в Україні загалом», – ідеться в повідомленні.

Також наводиться відсканований текст законопроекту, згідно з яким «тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів для особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702,8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонн) 8711 згідно з УКТ ЗЕД і причепів до них товарної позиції 8716 дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання зворотного вивезення за умови письмового декларування, передбаченого законодавством України для громадян».

У тексті законодавчої ініціативи зазначено, що зараз термін вивезення транспортних засобів, ввезених для транзиту, становить 5 днів, якщо переміщення відбувається в межах однієї митниці і 10 днів якщо переміщення відбувається в межах двох і більше митних пунктів.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!