Майже два місяці в різних населених пунктах Володимир-Волинського району тривали змагання першого відкритого аматорського турніру з настільного тенісу, в якому мали нагоду взяти участь усі бажаючі як з району так і з міста.

gN5PQGW94CM IMG_7425 (1) qkdrSyR_isQ 4d2T5oSm-uQ

Фінальний етап змагань пройшов днями у спортивному залі Зимненського навчально-виховного комплексу. Серед жінок не було рівних Ірині Хітько з села Зимне, другою стала Марія Кондисюк з Чесного Христа, третьою – Аліна Загорська з Устилуга. У школярів перше місце виборов Ігор Климюк, який представляв село Ласків, друге Олег Довгун із Бубнова і третє – Олександр Попик із села Зимне. У нелегкій боротьбі серед чоловіків першим став мешканець села Овадне Олександр Гаврилюк, другим – Сергій Загорський з Устилуга, а третім – Віктор Климюк з Ласкова.
У змаганях узяло участь 92 учасники, серед них: 11 жінок, 24 школяра та 57 чоловіків.
Призи учасникам забезпечили голова фонду «Матері Божої Неустаної Помочі» протоієрей Микола Гінайло та Валентин Кошельник, який нагородив преміями переможців та призерів.
В ході турніру допомогу надавали голови сільських громад та директори шкіл, особлива подяка голові Зимненської громади В´ячеславу Католику.

Організатори заходу, а саме представники громадської організації «Нова ідея», сподіваються що в майбутньому турнір стане для мешканців міста та району традиційним.