За підсумками 2015 року «Деловая столица» склала рейтинг керівників державних адміністрацій. Показники мирних регіонів порівнюються за 20 суспільно важливими критеріями на підставі даних державної статистики, зазначає тижневик.

Лідером рейтингу за підсумками року став губернатор Волині Володимир Гунчик. Волинська область виявилася єдиною, що за жодним з критеріїв не опинилася у п’ятірці аутсайдерів.

Експерти видання відзначають, що першу сходинку Володимиру Гунчику забезпечили ряд досягнень регіону. Зокрема, Волинь посіла перше місце за динамікою будівництва: обсяг будівельної продукції зріс за рік на 33,8%. Обсяг виконаних робіт на будівництві інженерних споруд виріс на 21,6%, нежитлових будівель – на 38,3%, а в житловому будівництві – на 42%. Загальна площа введеного в експлуатацію житла, у порівнянні з попереднім роком, збільшилася на 44,2%.

Також Волинь посіла третє місце за динамікою експорту та за рівнем народжуваності, увійшла в четвірку регіонів із найменшим коефіцієнтом смертності дітей у віці до одного року і найкращою динамікою промисловості, в п’ятірку – з найбільшим обсягом освоєних капітальних інвестицій на душу населення: 5300 грн на одну особу. Причому загальний обсяг капінвестицій на Волині зріс за рік на 37,7% – більше, ніж в будь-якому іншому регіоні.

А ось голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, який лідирував за підсумками першого півріччя, за підсумками року виявився третім. Його підвело сільське господарство: випуск сільхозпродукції істотно скоротився у порівнянні з минулим періодом, пише газета.

Четверте місце газета відводить голові Івано-Франківської ОДА Олегу Гончаруку, п’яте – керівнику Львівщини Олегу Синютці, шосте – Вадиму Мерикову з Миколаївщини, сьоме – Максиму Мельничуку з Київщини.

На останньому, 23-му, місці за рейтингом газети перебуває голова Харківської ОДА Ігор Райнін. Видання припускає, що цей великий регіон перетворюється на депресивний.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!