Відтепер володимирчани зможуть отримувати свідоцтво про народження не лише у місцевому ДРАЦСі. У місті презентували новий сервіс Мін’юсту щодо видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологових будинках.

15 березня у пологовому відділенні Володимир-Волинського територіального медичного об´єднання відбулося урочисте вітання та вручення свідоцтва про народження дитини сім”ї Булатових. Батькам Святославу та Людмилі було вручено свідоцтво про народження синочка Марка Святославовича Булатова. Це друга дитина у цій родині, їхньому старшому синочку уже п’ятнадцять років.

– Швидко обрали ім´я для сина, хоча спершу хотіли назвати Давідом, або Денисом. Зупинилися на Маркові, – розповідає Людмила. – Добре, що тепер можна скористатися такою послугою і не треба витрачати багато часу на реєстрацію новонародженого.

За словами Алли Войтюк, батьки новонароджених побажали скористатися послугою проекту, яким спрощено доступ громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини.

IMG_2805       IMG_2808 IMG_2787       IMG_2789 IMG_2790       IMG_2793 IMG_2801IMG_2795

 

 

 

 

 

Щасливі молоді люди приймали вітання від першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, від начальника міського відділу ДРАЦС Алли Войтюк, заступник начальника головного територіального управління юстиції у Волинській області Ольги Семенюк, начальника відділу ДРАЦС у Волинській області Антоніни Кратік, адміністрації Володимир-Волинського ТМО, священика Євгена Рябця.

Як розповіла заступник начальника головного територіального управління юстиції у Волинській області Ольги Семенюк, у Володимирі вперше відбувається вручення свідоцтва про народження безпосередньо в самому пологовому відділенні. Цей проект стартував ще восени минулого року і найбільше цією адміністративною послугою уже встигли скористатися в Луцьку. Того дня до лучан приєдналися породіллі у нашому місті та у місті Нововолинську.

– Тепер у нашому пологовому відділенні буде присутній наш спеціаліст, який прийматиме документи від мам і вручатиме свідоцтва вже безпосередньо на місці для того, щоб у мам було більше часу займатися дитиною і своєю сім’єю, – пояснює начальник міського відділу ДРАЦС. – Про намір зареєструвати народження дитини в пологовому будинку слід повідомити адміністрацію пологового відділення. При собі необхідно мати оригінал медичного свідоцтва про народження дитини, виданого у пологовому відділенні, паспорти батьків (ксерокопії паспортів та оригінали) і свідоцтво про шлюб батьків. Якщо батьки ще не визначилися з ім´ям дитини, або за якихось інших умов не хочуть реєструвати дитинку в пологовому будинку, вони можуть пізніше звернутися у міський відділ ДРАЦС.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!