14 березня пообіді відбулася публічна презентація освітньої діяльності Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. У невеличкому актовому залі зібралися члени ради школи, педагогічний колектив, батьки, громадськість, учні та, звісно, керівництво управління освіти міста.

Презентаційну частину зустрічі розпочала директор цього навчального закладу Людмила Самусєва, котра провела для усіх присутніх коротенький екскурс з історії школи з поступовим переходом до сучасного життя, складу педагогічного колективу та учнівського самоврядування.

Звісно, не все вдавалося, оскільки впродовж останніх трьох років фінансування здебільшого використовується на покриття видатків по заробітній платі, енергоносіях та харчування. І лише незначна частина коштів спрямовувалася на придбання комп’ютерної техніки, підручників та ремонти приміщення. Саме на цьому загострила увагу головний інспектор управління освіти Віта Апасєєва, котра виступила з підсумковим словом.

IMG_2755 IMG_2763

 

 

 

 

 

IMG_2765

Презентацію освітнього закладу було прийнято до відома, а її результат, як наголосив начальник міського управління освіти Дмитро Здіховський, буде оголошено після того, як будуть вивчені всі подані матеріали. Проте, Дмитро Андрійович одразу ж запевнив, що публічна презентація буде належно оцінена.

Приємно відмітити, що впродовж презентації демонструвалися слайди, на яких були відображені незабутні миті історії життя школи, її розвитку та вдосконалення навчального процесу. Поряд з тим, на видному місці  було змонтовано великий стенд, на якому розміщені дописи про школу, які свого часу опубліковували місцеві ЗМІ.

Після офіційної частини учнівський колектив підготував концертну програму, яка розпочалася піснею про Україну.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!