Станом на 11 березня 2016 року доходи у сумі, що перевищує 1 млн грн,  у 2015 році отримали 903 громадянина, інформує ДФС.

Як зазначається, загальна сума задекларованого ними доходу становить 4,6 млрд грн. Сума податку на доходи фізичних осіб, яку «мільйонери» самостійно визначили до сплати до бюджету – 84,2 млн грн, військового збору – 9,8 млн грн.

Загалом громадянами подано майже 105 тис. декларацій про майновий стан і доходи. Найактивніше декларували свої статки жителі Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської та Полтавської областей. Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 8,2 млрд грн. Це на 1,1 млрд грн, або на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума податку на доходи фізичних осіб, визначених громадянами до сплати самостійно у 2016 році, становить 233,7 млн грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 81,8 млн грн, або на 54%.

Найбільші суми до сплати задекларовано у м. Києві, Харківській та Дніпропетровській областях. Також, за даними декларацій, громадянами задекларовано до сплати 43,3 млн грн військового збору

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!