27 березня у Володимирі-Волинському вперше відбудеться свято для котів під назвою «Весняний муркотун». Організатори свята – адміністрація культурно-мистецького центру та активісти громадської організації “Дай лапу!”.

Як розповіла директор КМЦ Катерина Петрович, на святі буде організовано виставку котів, де вухасті та хвостаті зможуть позмагатися між собою у трьох номінаціях – «Стильний кіт» (журі буде враховувати оригінальне вбрання тварини та імідж), «Природній шарм» (буде братися до уваги цікавий та оригінальний окрас хутра тварини) та «Весняний муркотун» (приз глядацьких симпатій) . Також власники тварин матимуть нагоду поспілкуватися з лікарем ветеринаром стосовно догляду за своїми домашніми улюбленцями.

– Для діток та їхніх пухнастих вихованців будуть організовані різноманітні конкурси, вікторини, квести, – продовжує Катерина Петрович. – До цих конкурсів та розваг ми будемо залучати також старших учасників нашого свята, тобто, мам, татусів, бабусь з якими прийшла малеча на наше дійство.  

На святі також працюватиме містечко майстрів, де майстер-класи для відвідувачів виставки проводитимуть місцеві майстрі та майстрині. Окрім того, вони представлятимуть свої вироби, виготовлені спеціально до цього свята-виставки, тобто із зображенням котів, кошенят та кішечок.

Окрім того, на святі можна буде зробити цікаве фото на згадку зі своїм домашнім улюбленцем.

У святі візьмуть також участь активісти громадської організації «Дай лапу!». Отож, хто ще не мав нагоди поповнити свій дім домашнім улюбленцем, зможуть це зробити одразу ж на виставці.

– Ця виставка вперше буде проводитися у нашому місті, – продовжує директор КМЦ. – Почнемо з кішечок, далі, можливо, проведемо виставку-свято для інших домашніх улюбленців – песиків. А потім, можливо, спільну. Це все в планах, але ми повинні проводити такі заходи для того аби популяризувати серед населення нашого міста любов до братів наших менших, піклування про безпритульних тварин. Ми ніколи не навчимося ставитися один до одного хоча б з повагою, я вже не говорю про любов вселенську, якщо не почнемо хоча б з малого, з наших менших братів.

Отож, володимирчани, не гайте часу і вже приступайте до підготовки своїх домашніх улюбленців до «Весняного муркотуна». Шийте та прасуйте одяг, приводьте до пуття їхнє хутро і 27 березня о 14.00 – ласкаво просимо на свято!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!