Ми вже раніше повідомляли про те, що минулого тижня у нашому місті поліціянти затримали на гарячому автомобільного злодія.

Того дня патрульні здійснювали чергування, коли один із правоохоронців помітив чоловіка, який вовтузився в авомобілі. Його поведінка здалася йому підозрілою і поліцейський наблизився ближче та побачив, як той похапцем збирає речі у торбу й озирається. Зрозумівши, що тут щось не так, представник правопорядку поцікавився у чоловіка, що він робить в авітвці? Замість відповіді той накинувся на поліцейського і намагався утекти. Але це йому не вдалося бо за кілька метрів йому назустріч йшли колеги поліціянта, які і затримали його. Серед них була і жінка-поліціянт, яка не розгубилась у цій ситуації і допомогла у затриманні.

Як згодом з’ясувалося, зловмисник уже притягувався до кримінальної відповідальності за подібний злочин. Тепер він та його троє поплічників, які підозрюються у ряді крадіжок і відповідатимуть перед законом. Затриманого взято під варту, решта фігурантів цієї справи знаходяться на підписці про невиїзд.

«Окрім крадіжок, чоловікові оголосили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 5 років», – повідомив Михайло Бобик, начальник Володимир-Волинського відділення поліції.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!