Цьогоріч вперше ліцеїсти Зимненського НВК були запрошені до участі в роботі Зимової школи бізнесу, що працювала на базі економічного факультету Луцького національного технічного університету, – повідомляють на сайті НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» села Зимне.

Упродовж чотирьох днів учні 10 – 11 класів проживали у студентському гуртожитку, брали участь у засіданнях круглих столів за різними тематичними напрямками, відвідували майстер – класи, презентували власні наукові проекти, навідалися у ряд підприємств та культурно -історичних пам’яток Луцька.

PRTNXsm4nk4   idLjAoObzCs MPS8NEYMWY4

Також організатори подбали про насичену розважальну програму. На завершення роботи Школи кожен її учасник отримав відповідний сертифікат, а педагогічний колектив школи був нагороджений подякою за підготовку учнів.

Нагадаємо, навчання у Зимовій школі бізнесу – короткострокова освітня програма для учнів старших класів, яка дозволяє поринути в атмосферу знань та відчути себе студентами.

Ця школа пряцює у таких напрямках: менеджмент, маркетинг, міжнародні економічні відносини, економіка, торгівля та підприємництво. Участь у даній програмі безкоштовна.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!