Інформаційно-аналітичної група «Купол», яка складає секретні моніторинги ЗМІ для президента Петра Порошенка підраховує кількість негативних коментарів про нього в Facebook. Про це повідомляє “Страна.иа”.

Аналітики «Купола» ретельно моніторять соціальну мережу Facebook, аналізуючи, як висловлюються блогери про Порошенка. В добірку потрапляють пости які лайкнули мінімум кілька сотень користувачів. Серед таких є пости Анатолія Гриценка, Юрія Касьянова, Сергія Наумовича, Юрія Бутусова та Дмитра Гнапа. З гарячих тем – знову ж таки, корпорація «Roshen», мільярдний статок сім’ї Президента, а також, чому не відбулося досі звільнення генпрокурора Віктора Шокіна.

У «Куполі» кожен раз виводиться рейтинг персон і держустанов, найчастіше згаданих у ЗМІ. Найпопулярніший в інформпросторі – президент: охоплення аудиторії – 1,5 млн. чоловік. При цьому аналітична служба вираховує із загальної маси кількість негативних згадок – 67 тисяч чоловік (всього за 13 публікацій). Також українці активно обговорювали діяльність Адміністрації президента і Кабміну. Топ-спікерами дня виявилися: губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, нардеп Ірина Геращенко, міністр енергетики та вугільної промисловості Валерій Демчишин, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, секретар РНБО Олександр Турчинов, спікер ВРУ Володимир Гройсман.

Окремої уваги заслуговує інфографіка, на якій аналітики обчислюють відсоток негативу по відношенню до Петра Порошенка в інформаційному полі. Вражає те, наскільки цей показник у ЗМІ низький – як президента, так і влади в цілому. В середньому за тиждень до дати моніторингу повідомлення про президента України в Інтернеті охопили аудиторію в 700 тисяч чоловік, з них негативних було всього 1,9%. У день моніторингу в цілому матеріали про Порошенка в Інтернеті прочитали 1,5 млн. осіб. І негативними з них було всього 5%.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!