Тепер волиняни збиратимуть кошти для реанімаційних відділень дитячих лікарень.

Фонд «Серце до серця» організовує 11 Всеукраїнську благодійну акцію під назвою «Подаруй життя дитині». Із 4 по 24 квітня волонтери збиратимуть гроші на обладнання для реанімаційних відділень дитячих лікарень, – про це повідомляє Волинська дирекція НТУ.

Серед найактивніших волонтерів – студенти. Традиційно, аби зібрати гроші, в навчальних закладах області (університетах, коледжах, училищах) організовують різноманітні заходи, майстер-класи, флеш-моби, інформаційні ранки та тематичні вечори.

Окрім того, із 7 квітня у торговельних центрах, магазинах і навчальних закладах будуть встановлені спеціальні скриньки для пожертв. Із такими ж вийдуть волонтери у день фіналу акції – 24 квітня – на вулиці міст і селищ Волині.

На обладнанні, придбаному за благодійні кошти, діти лікуватимуться безкоштовно.

Нагадаємо, «Серце до серця» — благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 9 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції, завданням яких є:

  • розвиток волонтерського руху в Україні за принципами  європейських стандартів;
  • привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
  • виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
  • покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Результатом акцій «Серце до Серця» є близько 40 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та функціонуюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю. Фонд «Серце до Серця» є стабільною  платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть змінити країну на краще власними силами.

Тематика акцій змінюється кожного року. 

За 8 років діяльності, було закуплено понад 1300 одиниць медичного устаткування, яке передали в обласні дитячі лікарні та маленьким українцям.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!