Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Україну повідомляє, що до 30 червня 2016 року приймаються заявки на участь у конкурсі «Місцеве самоврядування – це ми!».

За перемогу у конкурсі про місцеве самоврядування – подорож до Страсбургу та електронні гаджети.

Відтепер можливість відвідати штаб-квартиру Ради Європи (м. Страсбург, Франція), ознайомитись з діяльністю цієї поважної міжурядової організації та взяти участь у її заходах, поспілкуватись з молоддю інших країн отримають не лише автори роботи-переможниці, а й автори робіт, що посядуть 2 та 3 місця.

1 Місце –  диплом, кубок, запрошення 4 авторів роботи-переможниці до штаб-квартири Ради Європи;

2 Місце –  диплом, запрошення 3 авторів роботи до штаб-квартири Ради Європи;

3 Місце –  диплом, запрошення 2 авторів роботи до штаб-квартири Ради Європи.

Окрім того, у 2016 року запроваджено додаткову почесну нагороду –  Приз глядацьких симпатій, володар якого отримає електронні гаджети з логотипом Ради Європи.

Усі фіналісти також будуть запрошені до Києва на церемонію нагородження переможців щорічного національного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року.

Обов’язкова умова для участі у номінації – виконання конкурсної роботи авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком тощо, або у співпраці з ними.

Розкажіть у своїх роботах про місцеве самоврядування у вашій громаді.

Ви також можете запропонувати власне бачення завдань та можливостей місцевого самоврядування.

Довідково:

Номінація «Місцеве самоврядування – це ми!» є складовою частиною Національної конкурсної програми  Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». Номінація започаткована у 2012 році спільно з Радою Європи.

Умови участі та додаткова інформація – на офіційному сайті Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» (http://fest.dytiatko.org.ua)

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!