Український Парламент сьогодні має ухвалити закон, який нарешті дасть право кожному українцю самостійно вибирати банк для отримання зарплати.

Як повідомила керівник «Асоціації захисту фінансових прав» Світлана Мальована, завдяки зусиллям депутатів і громадськості, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав працівника на вільне обрання банківської установи для отримання заробітної плати» не тільки внесений на обговорення парламенту, а й з великою ймовірністю буде підтриманий депутатською більшістю.

Кожна людина повинна мати право вибирати банк для отримання зарплати або пенсії, а не бути заручником Кабміну або директора підприємства, – зазначає глава АЗФП. – Сьогодні ми отримуємо десятки тисяч заяв працівників бюджетних установ та організацій, пенсіонерів, які не згодні з примусовим нав’язуванням банків, а петиція до Президента з вимогою скасувати «зарплатне» рабство набрала рекордну кількість підписів. Ми дуже сподіваємося, що законодавці почують думку своїх виборців і звільнять цілу країну від такого ганебного явища.

Зокрема, закон про заборону «зарплатного рабства» безпосередньо захищає право працівника на вільний вибір банку для отримання заробітної плати (зміна до статті 24 Закону України «Про оплату праці»), крім того чітко визначає механізм реалізації цього права і встановлюється пряма заборона на обмеження працівника в реалізації цього права. За примус співробітників користуватися послугами конкретного банку буде введена кримінальна відповідальність.

На підтримку скасування «зарплатного рабства» виступили не тільки громадські організації, а й самі банки і Національний банк України. Як повідомив заступник голови Нацбанку Владислав Рашкован, на розгляд Верховної Ради буде внесено 10 фінансових законопроектів, в тому числі про захист прав споживачів фінансових послуг.

Як відзначили в «Асоціації захисту фінансових прав», такого поняття як «зарплатні проекти» вже давно немає в жодній розвиненій країні світу, не кажучи вже про «зарплатне рабство». У країнах Європи процес виплати зарплати, інших виплат соціального характеру (пенсії, допомоги, компенсації, стипендії) організований принципово інакше – кожна людина просто приносить в бухгалтерію підприємства або органу соціального захисту номер свого особистого банківського рахунку або карти.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!