Великі партії алкогольної та тютюнової продукції незаконно зберігалися в житлових і гаражних приміщеннях мешканця міста Володимира-Волинського, – інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

У рамках проведення операції «Акциз-2016» в результаті проведення ряду обшуків оперативні та слідчі співробітники ГУ ДФС у Волинській області припили діяльність незаконних місць накопичення та реалізації фальсифікованої алкогольної і тютюнової продукції.

Зокрема, під час проведення ряду обшуків  з незаконного обігу вилучено 70 ящиків горілки з акцизними марками з ознаками підробками, 47 00 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку та 47 літрів спирту. Орієнтовна вартість вилучених підакцизних товарів становить близько 140 тис.грн.

Крім того, в одному з приміщень правоохоронці виявили та вилучили незареєстровану вогнепальну зброю марки «Беретта» та грошові кошти, отримані від незаконної реалізації вказаних товарів.

В оперативному управлінні ГУ ДФС  в області припускають, що реалізована в цих місцях фальсифікована підакцизна продукція в подальшому цілком ймовірно незаконно переміщувалась до Республіки Польща.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!