Адміністрація АТП – 10707 повідомляє, що з 15.03.2016 року запрацював новий

міжнародний автобусний маршрут «Луцьк –Варшава» (через Устилуг/Зосін)

Відправлення щоденно:

 

Луцьк АС                         –  06.10                   Варшава АС           – 08.20

Локачі АС                        – 07.15                     Варшава аеропорт – 08.45

Іваничі АС                      – 08.00                    Груєц                       – 09.25

Нововолинськ АС       – 08.30                   Радом                       – 10.30

Вол.-Волинський АС – 08.55                   Пулави                     – 11.35

                                                                               Люблін                     – 12.40

                                                                              Хелм                         – 13.55

                                                                             Грубешов                 – 14.55

 

Телефон для довідок: (067)3611771.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!