Днями працівники Володимир-Волинського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Волинській області провели бесіду з питань безпеки життєдіяльності з працівниками Володимир-Волинського управління Державного казначейства.

Рятувальники нагадали працівникам про основні правила безпеки, а також про те, яких важливих профілактичних заходів необхідно дотримуватись, аби запобігти біді. Вони зупинилися на небезпеці, котра може підстерігати нас у побуті, під час роботи та відпочинку, розповіли, як її уникнути. Також фахівці ДСНС нагадали працівникам правила користування вогнегасником у разі виникнення пожежі на початковій стадії.

Йшлося і про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, коли громадяни спалюють суху траву та сміття. Особливо наголосили на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Місцеві рятувальники також звернули увагу персоналу як правильно діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів, у разі надзвичайної ситуації техногенного характеру у військовий час, під час артобстрілу, інше.

У ході зустрічі співробітники ДСНС також розповсюдили плакати та листівки, на яких зображені основні правила пожежної та техногенної безпеки та дії, до яких слід вдаватися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!