Днями у міськвиконкомі пройшло засідання круглого столу «Пробація – крок до реформування системи кримінальної  юстиції  в Україні». Робочу зустріч відкрила керуюча справами міськвиконкому Наталія Прогонюк.

Про впровадження Закону України «Про пробацію» розповіла присутнім фахівцям сфери роботи з дітьми та молоддю і представникам навчальних закладів міста та району начальник  Володимир-Волинського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ Тетяна Скиць.

Старший інспектор цього відділу Світлана Олійник та директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Пикалюк провели аналіз профілактично-попереджувальної роботи за попередній рік та квартал цього року з неповнолітніми особами, що перебувають у конфлікті з законом.

На особливостях трудової зайнятості неповнолітніх детальніше зупинилися Тетяна Ільницька (начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин міського управління праці та соціального захисту населення) та Надія Веремчук (заступник директора Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості).

А завідувач міською психолого-медико-педагогічною комісією Тетяна Ратанова розповіла присутнім про особливості психологічного розвитку підлітків, причини їх асоціальної поведінки та методи роботи з неповнолітніми,  які схильні до правопорушень

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!