Представники бізнесу – платники 5-ти відсоткового акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції, які перебувають на обліку у Володимир -Волинській ОДПІ, за підсумками двох місяців 2016 року перерахували до місцевих скарбниць 3,1 мільйона гривень цього податку. Зокрема, від платників акцизного податку міста Володимира – Волинського надійшло майже 2 мільйони гривень, від платників Локачинського та Володимир – Волинського районів надійшло, відповідно 0,2 мільйона гривень та  0,9 мільйона  гривень, – повідомляють у  Володимир-Волинській ОДПІ.

За словами в.о.начальника  Володимир – Волинської ОДПІ Оксани Левчук, територіальні  громади  вже отримали надходження від 5-ти відсоткового акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції, які порівняно з аналогічним періодом 2015 року виросли в 7,9 раза і які можуть використати  для соціального розвитку власних територій.

«Представники місцевого самоврядування, особливо зараз, в умовах децентралізації мають активно спілкуватися з представниками місцевого бізнесу і переконувати їх у тому, що відповідально сплачений акцизний податок  з роздрібного продажу підакцизної продукції є вагомою складовою у місцевій скарбниці», –  наголосив керівник  володимир-волинських фіскалів.

Нагадуємо, що платниками акцизного податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, товари, нафтопродукти, насамперед, бензин та дизельне пальне, паливо моторне альтернативне, біодизель, скраплений газ, тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!