Задля покращення конкурентоспроможністі безробітних на ринку праці Володимир –Волинський міськрайонний центр зайнятості постійно проводить заходи з професійної переорієнтації та спрямування на професійне перенавчання. До цих заходів також можна віднести й семінари на тему «Оволодій новою професією».

Днями під час такого семінару з присутніми обговорювали вимоги сучасного ринку праці та шляхи досягнення відповідності вимогам тих, хто шукає роботу. Адже сьогодні слід розуміти, що для того аби успішно працевлаштуватися, необхідно обирати не лише професію до душі , але й таку, яку потребують роботодавці. Тому перспектива успішної адаптації на ринку праці і стабільної зайнятості для багатьох полягає у здобутті нової професії за направленням служби зайнятості .

Престижну професію в галузях будівництва, деревообробки, автомобільного транспорту, сільського господарства, сфери побуту, торгівлі ,інформаційних технологій пропонували здобути присутнім, щоб збільшити свої шанси на гідну роботу. Особливо зацікавила відвідувачів інформація про Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Адже в його роботі використовуються найсучасніше обладнання та техніка, максимально враховуються вимоги роботодавців і створена комфортна атмосфера для людей різного віку. Після навчання слухачі отримують серйозні знання та навики, аби в майбутньому працювати за набутою професією.

Присутнім також було запропоновано пройти профдіагностичне обстеження щодо здібностей, нахилів , професійних інтересів, психологічних схильностей для вибору сфери професійної діяльності та професії перенавчання. У результаті проведеної роботи, двоє із присутніх на семінарі зацікавилися перепідготовкою на продавця та на кравця, що буде враховано при формуванні груп навчання за даними професіями.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!