У Верховній Раді народний депутат Юрій Бублик вніс проект постанови ВР «Про зміну порядку обчислення часу на території України», яким пропонує скасувати дію літнього часу.

Кабінет міністрів в свою чергу повинен визначити порядок обчислення часу на території країни. Реєстрація цього проекту, очевидно, пов’язана з тим, що наближається момент переходу на літній час – в останню неділю березня о 3:00 українці переведуть свої годинники на 1 годину вперед.

До речі, синоптики кажуть, що весна 2016 обіцяє бути холодною.

Згідно з їхніми спостереженнями, цей рік проходить під знаком Марса, і весна в такий період завжди більш холодна і дощова, а стійкого потепління слід очікувати лише в травні, коли після 20-го числа по всій території України встановиться суха і спекотна погода.

Навіть у другій половині березня стовпчик термометра не підніметься вище 10 ° С. Проливні дощі і похолодання очікують нас на початку квітня. До середини місяця випаде 35-40 мм опадів, після чого встановиться суха погода. Температура також буде нестабільною: до 24 квітня стовпчик термометра буде поступово зростати до + 13 ° С, але до 25 квітня знову впаде до + 9 ° С. Ближче до кінця місяця очікуються рясні дощі.

Самим «бурхливим» в погоді буде травень 2016. На свята на початку місяця синоптики обіцяють шквальні вітри та грози, які триватимуть до 10 травня. Середня температура в першій половині місяця буде в діапазоні + 12-18 ° С. Справжня літня спека без дощів почнеться після 20-го травня.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!