П’ять міст Волинської області планують відвідати Брати Капранови, аби презентувати свій новий роман «Забудь-річка» . Серед цих міст і наш Володимир-Волинський.

Брати Капранови навідаються до нас 25 березня. Спочатку вони презентуватимуть свій літературний доробок у педагогічному коледж ім. А. Ю. Кримського, а пізніше –  у культурно-мистецькому центрі. Під час презентації можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати роман «Забудь-річка» та інші книги Братів Капранових, взяти автограф. Вхід вільний.
Нагадаємо, брати Капранови, Дмитро та Віталій  (народилися  24 липня 1967ДубоссариМолдова) – українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі.

У 1999 року вони разом із телеканалом 1+1 та шоколадом «Корона» організували перший конкурс української гостросюжетної літератури «Золотий Бабай».  2000-го року брати започаткували роботу видавництва «Зелений пес». Сьогодні це видавництво видає понад 60 назв українських книжок щороку і є одним з лідерів на ринку художньої літератури.

Паралельно з літературною, видавничою, торговельною та громадською діяльністю брати пишуть публіцистику та друкуються у різних українських ЗМІ.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!