21 березня у Володимира-Волинському педагогічному коледжі імені А.Ю. Кримського пройшли заходи у рамках Дня цивільного захисту за участю співробітників місцевого підрозділу ДСНС.

У тренуваннях взяли участь студенти усіх вікових груп, а також викладачі, технічні працівники та обслуговуючий персонал. Після того, як пролунав сигнал «Тривога», студенти та педагоги організовано залишили навчальні кабінети та вишикувалися на подвір’ї.

Після переклички педагоги констатували, що з навчального корпусу були евакуйовані всі студенти та персонал. Спостерігаючи за евакуацією, представники Володимир-Волинського районного відділу УДСНС України у Волинській області зазначили, що її було вдало проведено та чітко сплановано. Фахівці ДСНС нагадали порядок проведення евакуації у випадку надзвичайної події та наголосили, що уміння діяти в екстремальних ситуаціях, слухати команди дорослих та чітко їх виконувати – запорука безпеки в надзвичайних ситуаціях.

Окрім того, майбутні педагоги мали можливість поспостерігати за приборканням імітованої пожежі учасниками добровільної пожежної дружини цього навчального закладу.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!