Виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради оголошує про початок конкурсу на створення логотипу і слогану міста  Володимира-Волинського.
Мета  конкурсу – створення та визначення найкращого логотипу та слогану міста Володимира-Волинського, який буде використаний в рекламних, промоційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу   міста в Україні та за кордоном.

Нагадаємо, логотип – будь-яка комбінація буквено-графічних зображень, утворених  поєднанням символів, літер, абстрактних варіацій різних                       комбінацій кольорів, форм і структур, яка здатна передати                       унікальність міста та ідентифікувати його серед інших.

Слоган (девіз, рекламне гасло) – лаконічна, влучна, ефектна фраза, що                       закріплює позитивний образ Володимира-Волинського та                      формує його привабливий імідж.

Логотип та слоган є представницькими символами і не замінюють офіційну  територіальну символіку міста (герб, прапор, гімн).

В конкурсі можуть узяти участь усі охочі, незалежно від віку та місця проживання.   Запропоновані роботи мають бути оригінальними, сучасними, лаконічними, а також відповідати темі історії та архітектури міста, символіка – загальною і легкозрозумілою для представлення на ярмарках, виставках, у публікаціях, культурних заходах в рамках святкування.

До участі в конкурсі приймаються роботи, подані особисто, надіслані на поштову адресу:  44700, м. Володимир-Волинський,  вул. Ковельська, 29,     (відділ культури і туризму Володимир-Волинської міської ради) або  електронну адресу kult@volodymyrrada.gov.ua,                                                                          a.shockiy@volodymyrrada.gov.ua до 31 травня  2016 року включно.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!