Нещодавно, на сайті Інформаційне агентство Волинські Новини було оприлюднено інформацію про те, що перед Великодніми святами комісія до складу якої увійдуть депутати Рожищенської міської ради разом із представниками засобів масової інформації, організовує своєрідний рейд місцями стихійних сміттєзвалищ. Також члени комісії мають на меті проконтролювати незаконне розміщення будматеріалів та будівельного сміття не на приватних земельних ділянках, а на територіях приватного користування, відсутність будинкових знаків.

Адже ні для кого не секрет, що більшість людей просто не укладають договорів з комунальниками на вивіз сміття і викидають його, таким чином утворюючи стихійні сміттєзвалища. Або ж підкидають сусідам. Причому це далеко не бідні городяни.

Прочитавши подібне, відразу ж закралася думка: а чи не перейняти досвід своїх колег володимирським депутатам та пройтися у складі рейдових груп містом та приміськими територіями. І в ході рейду не тільки фіксувати факти, а й скласти  кілька адмінпротоколів на нерядивих господарів?

У нас як: двірники тільки метуть центральні вулиці міста, а на його закапелки ніхто й не заглядає. Ось де потрібно застосовувати свої депутатські та молодечі запали, а не бігати перевіряти вартість м’ясорубок , бензопил, газонокосарок…

А результатом такої роботи, шановні панове депутати, буде поповнення міського бюджету штрафами. Та й місто заодно очистимо до Великодніх свят.

Людмила Гнатюк

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!