Президент України Петро Порошенко повідомив, що цього тижня підпише указ про звільнення призваних до Збройних сил країни у рамках мобілізації військовослужбовців. Про це він повідомив  у вівторок, 22 березня, на зустрічі з командирами частин Збройних сил України, пише «Інтерфакс-Україна».

«У мене є приємна новина. Цього тижня я підпишу указ про демобілізацію військовослужбовців і вони зможуть, відслуживши понад рік, повернутися додому», – сказав він.

«Щойно я перевірив останні цифри підписання контрактів від початку цього року. Цифри дають нам всі підстави для оптимізму. У навчальні та тренувальні центри вже направлено 13 тис. військовослужбовців, які підписали контракт цього року», – сказав Порошенко.

Раніше повідомлялося, що можливість 7-ї хвилі мобілізації буде залежати від кількості контрактників, яких наберуть на службу. Отож, вже тепер стало відомо, що нова хвиля мобілізації буде обмежена цифрою трохи більше 10 тисяч військових.  

Як ми вже раніше повідомляли, Волинь провалила план з контрактниками (заплановано було залучити 540 бійців на контрактну службу). Наразі тривають роботи із залучення волинян до контрактної служби.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!