Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради працює над питанням створення у нашому місті реабілітаційного центру для дітей-інвалідів.

Отож, для підбору кваліфікованого персоналу та створення бази даних майбутніх працівників центру, прохання спеціалістів за напрямками: логопед, реабілітолог, психолог, дефектолог звертатися в міське управління соціального захисту населення.

При собі слід мати всі необхідні документи що засвідчуються особу, освіту та кваліфікацію, а також резюме. 

Звертатися за адресою: місто Володимир-Волинський, вул.І Франка, 8 (каб.№ 1). Довідки за телефоном: 2-07-77.

Нагадаємо, в місті активно працюють над  створенням реабілітаційного осередку , де б люди з обмеженими можливостями мали змогу отримати кваліфіковану  допомогу медиків, психологів, реабілітологів.  

На одній із зустрічі, де активно обговорювалося питання створення такого центру у нашому місті, батьки розповідали, що в пошуках такої комплексної допомоги кваліфікованих спеціалістів вони, на жаль, їздять у інші міста, навіть в інші області.  Говорили присутні й про те, що центр реабілітації  має перебрати на себе функції освітньої установи, де б діти опановували спеціально для них розроблені шкільні програми. Висловлювали також думку, що центр, у першу чергу, повинен стати координатором  дій різних служб, які уже надають медичні, освітні та юридичні послуги володимирчанам із особливими потребами. Говорили й про те, що не можна обмежувати вік для відвідувачів центру, який хочуть відкрити у місті.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!