23 березня своє сторіччя відзначила жителька нашого міста Фаїна Волик. З ювілеєм літню жінку привітав заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Володимир Коломий, побажав їй також здоров’я ще на багато років, вручив квіти, солодощі, грошову допомогу та вітальну листівку від міського голови.

До вітань на адресу ювілярки також долучилися представники ради ветеранів та директор територіального центру Галина Борис.

Зараз пані Фаїна проживає на самоті, має статус «Учасника війни». А народилася Фаїна Борисівна у 1916 році у місті  Городок Львівської області. У 1939 році із сім’єю переїхала у містоЧонгар. Пропрацювала в колгоспі понад 20 років на різних роботах, завжди відзначалася любов´ю до праці та гарним ставленням до колег.

У далекому 1953 році з сім’єю брата ювілярка переїхала у Володимир-Волинський і з цього часу місто  стало для неї рідним. Через недугу не змогла далі працювати, але з радістю допомагала хворим  людям – робила оздоровчі масажи для дітей та людей похилого віку.

До речі у Володимирі-Волинському це вже друга людина яка відсвяткувала такий поважний столітній ювілей у цьому році.

А загалом на Волині дедалі більшає жителів, які досягають вельми поважного віку. Особливо ж багато українських довгожителів проживає в західних регіонах держави – на Прикарпатті, Рівненщині, Львівщині.

Пальма першості у світі за тривалістю життя належить японцям. Україна в цьому рейтингу посідає 123-тє місце серед усіх 195 країн.

У 2012 в Україні нарахували 111 тисяч мешканців, яким більше 90 років. В Інституті геронтології АМН України такий показник в країні називають позитивним.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!