Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Отож, 21 березня спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з релігійною організацією Адвентистів сьомого дня було організовано та проведено благодійну акцію «Крапля милосердя».

У ході цієї акції  директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Пикалюк та волонтери релігійної організації на чолі з Романом Шуляком відвідали 12 сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

Цим родинам були вручені продуктові набори, а також солодощі для дітей, з батьками проведені бесіди, надано їм ряд індивідуальних консультацій стосовно шляхів подолання кризових обставин.

В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги, які тією чи іншою мірою надаються державними та громадськими організаціями й базуються на відповідній нормативно-правовій базі.

До речі, як нещодавно повідомив Уповноважений президента України з прав дитини,  в нашій країні налічується біля 700 тис. дітей, які проживають в сім´ях, що потрапили у складні життєві обставини.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!