Як повідомили в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради 31 березня 2015 року Урядом ухвалено порядок забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням (постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200).

Отож, за рахунок коштів державного бюджету право на безкоштовне отримання путівок згідно з медичними рекомендаціями мають:

–   учасники бойових дій (щороку);

–   інваліди війни (позачергово щороку);

–   інваліди із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і                              захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій.

Для отримання путівки учасникам антитерористичної операції необхідно стати на облік в управління праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території, за фактичним місцем проживання, і подати наступні документи: заяву, медичну довідку лікувальної установи ( форма № 070/о), копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції у районах її проведення.

Для більш детальної інформації необхідно звернутися в управління  соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради за адресою: вулиця І.Франка,8 (кабінет № 1), або за тел. 2-07-77.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!