24 березня у приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На засідання було винесено до тридцяти важливих питань, які стосуються життєдіяльності міста та його громади.

На початку виступила начальник служби у справах дітей Лілія Сидорук, яка проінформувала присутніх про роботу служби за минулий 2015 рік.

Зокрема було озвучено, що на обліку служби у справх дітей у 2015 році перебувало 42 дитини, які проживають у складних життєвих обставинах. З них 39 дітей – живуть у сім´ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов´язків та зловживають спиртними напоями, 2 дітей систематично самовільно залишають місце проживання, 1 дитина над якою батьки вчинили фізичне насильство.

Йшлося також про те, що під час профілактичних рейдів було обстежено 108 сімей, в яких виховується 147 дітей. У ході обстежень на профілактичний облік було взято 14 дітей та знято 13, через певні позитивні зрушення.  У минулому році спеціалісти служби у справах дітей ініціювали притягнення 7 батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх батьківських обов´язків.  

У 2015 році на обліку служби перебувало 79 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. До сімейних форм виховання влашовано 73 дитини, 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває на повному державному утриманні.

Під час обговорення даного питання член виконавчого комітету Микола Андрощук поцікавився як служба працює з проблемною родиною, яка проживає у військовому містечку

– Ця жінка працює у нашій військовій частині, ми вже кілька днів не можемо її знайти, дізнатися де вона і що з нею, – зазначив пан Андрощук. – Дитина кілька днів сидить сама зачинена в квартирі. Поясніть мені, будь ласка, куди дивляться соціальні служби.

Начальник служби у справах дітей Лілія Сидорук пояснила, що ця родина перебуває на обліку в їхній службі.

­-  Віра Г. від самого народження її пятирічного сина знаходиться під пильною увагою нашої служби, – зазначила Лілія Сидорук. – Ця жінка сама зростала без батьківського піклування , виховувалася в інтернатному закладі. Вона дуже рано вийшла заміж, родила синочка. Потім у жінки почалися проблеми з алкоголем. Приблизно рік тому вона знайшла співмешканця, який проживав у одному з сіл Володимир-Волинського району, і на певний період разом із дитиною переїхала туди. Ми підтримували зв’язок з цією родиною, цікавилися у сільського голови про те, як вони там живуть, як себе поводять, чим займаються. Був період що жінка кинула пити, повністю поринула у домашні справи. Потім вони побралися, переїхали до міста і почали вже пити обоє. З того часу в нас почалися проблеми з цією сім´єю. Ми неодноразово попереджали жінку про те, що її можуть позбавити батьківських прав, одного разу навіть притягували її до адміністративного покарання. Але… В нас як: три притягнення до адмінвідповідальності і можа сміливо піднімати питання про позбавлення батьківських прав.

Після цього приступили до розгляду питання про затвердження фінансових планів комунальних підприємств міста на 2016 рік. Це питання дещо підняло градус напруги в залі, бо знову не був готовий фінансовий плану ПТМ «Теплокомуненерго».

Міський голова Петро Саганюк поцікавився у присутнього головного інженера підприємства Ярослава Жука чому й досі не готовий фінансовий план підприємства, як «Теплокомуненерго» збирається працювати в цьому році? Пан Жук відповів, що вирішення цього питання не в його компетенції, адже є директор, його заступник, які й повинні відповідати і за план і за фінансово-економічний стан ПТМ.

– Буду ініціювати перевірку КРУ та інших контролюючих органів, – зазначив Петро Саганюк.

– Не заперечую, саме час, – відповів пан Жук.

Міський голова поцікавився у членів виконкому яким вони бачать вирішення даної проблеми. Пропозиція пролунала одна: по кожному факту – перевірка

По цьому питанню була дана вказівка керівництву ПТМ «Теплокомуненерго» здати фінплан до 1 квітня цього року, а заступникам міського голови – підшукати кандидатуру на нового директора вищезгаданого підприємства.

Далі, в робочому порядку, члени міськвиконкому розглянули ще ряд питань. Зокрема про внесення змін до міського бюджету на цей рік, про надання фінансової допомоги  деяким громадським організаціям, про створення архітектурно-містобудівної ради, інші важливі питання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!