24 березня відбулося засідання ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради. В засіданні взяли участь керуюча справами міськвиконкому Наталія Прогонюк, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту В’ячеслав Петрук, представники громадських організацій та навчальних закладів міста.

Нагадаємо, рада з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради є консультативно-дорадчим органом при міському голові, діяльність якого спрямована на вирішення актуальних питань молоді та реалізації державної молодіжної політики у місті. До ради своїх представників делегують різні молодіжні громадські організації, студентські колективи, навчальні заклади.

На порядок денний цього засідання було винесено ряд важливих питань і перше з них – обрання голови ради з питань молодіжної політики. Була внесена пропозиція обрати головою ради Максима Клим҆юка. Присутні одноголосно підтримали цю кандидатуру. Отож, головою ради з питань молодіжної політики при міськвиконкомі вдруге обрано депутата міської ради, голову громадської організації «Реверс», засновника Володимир-Волинської ліги КВН Максима Клим҆юка.

Новообраний голова подякував за довіру і пообіцяв прикласти максимум зусиль, аби спрямувати роботу ради на вирішення актуальних питань молоді міста. 

Далі присутні на засіданні обрали заступника голови ради та секретаря. Заступником обрали Юрія Бігуна, секретарем – Наталію Ярошук.

Пізніше учасники засідання розглянули і проголосували за  прийняття Положення про раду з питань молодіжної політики при міськвиконкомі.

Потім члени ради приступили до розгляду інших важливих питань. Зокрема, визначилися із попередньою датою проведення міської толоки за участю студентів та молоді міста, яка пройде в рамках обласної соціально-екологічної акції «Зробимо Волинь чистою». Також говорили про участь молодіжних громадських організацій у цьогорічному міському конкурсі програм (проектів, заходів). Про написання таких програм та проектів детальніше розповіла членам ради Любов Саць, спеціаліст новоствореного відділу при міськвиконкомі, який, власне, й займається написанням усіляких проектів та програм.

Також присутні обговорили питання призначення стипендій міської ради «Майбутнє Володимира» у 2016 році та заходи, які відбуватимуться у місті в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!