Незважаючи на постійні застереження поліції волиняни все одно попадаються на гачок шахраїв. Найчастіше люди потерпають під час купівлі товарів за оголошеннями через Інтернет, а також від телефонних спритників, – повідомляє прес-служба волинської поліції.

Тільки, 23 лютого, до волинської поліції надійшло близько десяти повідомлень від ошуканих мешканців. Зокрема, п’ять з них стосувалися обману покупців через мережу Інтернет. Шахраї ошукали людей на суму понад 130 тисяч гривень.

Зокрема, того дня до Нововолинського відділу поліції звернулася 41-річна місцева мешканка із заявою про те, що 21 березня невстановлена особа шахрайським шляхом під приводом продажу цигарок через мережу Інтернет виманила у неї майже 30 тисяч гривень. Кошти потерпіла перерахувала через термінал самообслуговування у Нововолинську.

Через мережу Інтернет шахраї ошукали двох ковельчан, які хотіли придбати ноутбук та запчастини до трактора. Чоловіки втратили майже по 2,5 тисячі гривень.

Майже на 40 тисяч ошукали шахраї одне із волинських підприємств на купівлі металевих труб.

Поліція звертає увагу, що шахраї вдаються до різноманітних хитрощів. Вони видають себе за продавців товарів і просять, аби їм перерахували завдаток за обраний покупцями товар. Однак, після отримання коштів безслідно зникають. Намагаються шахраї також під усілякими приводами дізнатися конфіденційні дані банківських карток людей з яких потім знімають кошти.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!