Днями відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в області 25-річчя незалежності України, під час якого обговорено план дій, а також скоординовано подальшу роботу дотичних до відповідної роботи структур. Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

– Ми запрошуємо до роботи у складі оргкомітету представників усіх гілок влади, громадських організації, держустанов, зрештою, усіх, хто має конкретні пропозиції щодо відзначення в області 25-ї річниці незалежності нашої держави, – наголосив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. – Рекомендуємо створити робочі групи в кожному районі та місті, бо план заходів охопить всю Волині, зокрема, й сільську територію. Для нас важливо скоординувати дії з громадськими організаціями, представниками політичних партій. Упевнений, у цей період значно активізується антиукраїнська робота та ворожа агентура. Тому такою важливою стає підтримка громади.

Тож кожна зі структур працюватимуть у своєму напрямку. Зокрема, правоохоронці та силовики забезпечуватимуть громадський порядок та триматимуть ситуацію під контролем. А за рятувальниками ДСНС – питання техногенної безпеки.

Поки перелік заходів не затверджено. До середини квітня збиратимуть пропозиції та проводитимуть консультації з громадськістю.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!