В управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради повідомили, що до голови обласної державної адміністрації звернулись громадська організація «Товариство український офіцерів» та спільно зі «Спілкою офіцерів резерву Польщі», а також «Польсько-українською господарчою палатою»  і запропонувала програму безкоштовної професійної перепідготовки  учасників, ветеранів АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців.

Зміст програми: громадянин України, який приймав або приймає участь в антитерористичній операції на сході України, отримав відповідне посвідчення учасника бойових дій і має досвід роботи не менше 3-х років за спеціальностями: муляр, арматурник, бетонник, тесляр та інші, може пройти  перенавчання на протязі 6 місяців на території Польщі.

По закінченню навчання громадяни України здають іспити і отримують кваліфікаційне посвідчення європейського зразка. За бажанням учасники програми матимуть змогу легально працевлаштуватися в країнах Європейського союзу. Під час навчання гарантується забезпечення житлом за рахунок польської сторони.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!