Доступ до правової допомоги для більшості громадян сьогодні є дещо обмежений. У зв’язку з великою відстанню, поганим транспортним сполученням та важким економічним станом, людям важко дістатися до центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, коли він функціонує лише один на 6 районів. Окрім того, по районах та малих містах катастрофічно бракує кваліфікованих юристів, і це створює проблеми для доступу людей до безоплатної правової допомоги.

Саме тому з цього року Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги ввів сервіс, який  спрямований на розширення доступу до безоплатної правової допомоги. Тепер отримати консультацію або роз’яснення  з правових питань можна за допомогою Skype-зв’язку, зв’язавшись зі спеціалістами нашого центру по відповідному профілю.

Для цього ми налагодили співпрацю з районними бібліотечними системами. Для отримання безоплатної правової допомоги у режимі он-лайн громадяни можуть скористатися можливостями бібліотек, які мають доступ до Інтернету.

Зокрема, у Володимир-Волинському районі  такий доступ мають чотири бібліотеки, а саме в селах Зимне, Льотниче, Ласків та Лудин. Це нова можливість для громадян з віддалених населених пунктів отримати юридичну консультацію або ж відповідь на проблемне питання. Якщо проблема потребує більш детального вивчення, працівники бібліотеки в подальшомубудуть направляти  громадян до Володимир-Волинського  місцевого центру.

Для більшої зручності громадян звернутися до Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД віднині можна в режимі он-лайн (через Skype) за скайп-профілем: Володимир-Волинський  МЦ з НБВПД (з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 години).

Також одним із нововведень центру є можливість громадян направити звернення на     електронну пошту: volodymyr-volynskyy.volyn@legalaid.gov.ua. Контактні телефони центру: (03342) 3-80-11, 3-80-16.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!