25 брезня у приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбулося засідання робочої групи, присвячене розгляду ряду питань по підприємству теплових мереж. На зустріч запрошувалися керівники структурних підрозділів міськвиконкому, окремі депутати та керівництво даного підприємства.  Головував на засіданні перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Перше, що розглядали, – заробітна плата  працівників підприємства теплових мереж, зокрема, керівництва. Як доповіла спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Тетяна Ільницька, середня зарплата в місті за минулий рік  становить 4053 гривні. Поряд з тим, робітники даного підприємства отримують в середньому 3777 гривень, головний інженер – 9478, заступник директора – 9014, головний бухгалтер – 8364. І це при тому, що директор ПТМ «Теплокомуненерго» отримує  7332 гривні. Саме ці заробітні плати й стали каменем спотикання, оскільки при 11 мільйонних боргах за використаний підприємством газ, це виглядає як банкет під час чуми. Тому було вирішено, перевести колективний договір до умов Галузевої угоди щодо встановлення посадових окладів деяким керівникам підприємства на 10-30% нижче окладу директора.

Наступне питання – покращення існуючого фінансового становища на підприємстві. По даному питанню інформацію підготував начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук. Під час її озвучення у присутніх  виникло ряд зауважень та пропозиції. Найбільше все ж таки лунало критики, бо ті заходи, які пропонувалися (зокрема, капітальний ремонт димової труби на одній із котелень міста), аж ніяк не можуть вплинути на покращення технічного стану всього підприємства. Тому було запропоновано провести повний менеджмент підприємства теплових мереж, як технічний, так і фінансовий.

Було дано також слово представнику фірми «Енергозбереження Волинь», Олександру Гущуку, який презентував присутнім нові енергоощадні технології та інвестиційні можливості при теплопостачанні на прикладі Володимир-ВолинськогоТМО. Зважаючи на те, що даний проект є новим та не досить доступним у технічному розумінні для широкого загалу, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук рекомендував підготувати увесь пакет пропозицій, де була б більше розписана не лише технічна, а й економічна сторона.

На засіданні також було зачитано акт ревізії підприємства теплових мереж, який чомусь обріс незрозумілими плітками та домислами. Як слідувало з виступу Віктора Фіщука, порушення які виявили ревізори, вартували лише 2476 гривень. Акт, як було наголошено, буде знаходитися в управління житлово-комунального господарства, тому з ним можна буде ознайомитися будь-кому, хто цікавиться фінансовим становищем підприємства.

На завершення засідання робочої групи було вислухано мешканців будинків по вулиці Сагайдачного, 3,5,7, які прийшли із претензіями стосовно високих тарифів на тепло, адже у кожному з цих будинків встановлено тепловий лічильник. Під час  вивчення проблеми було встановлено, що компанія яка виконувала монтаж лічильників, не до кінця виконали усі роботи. Тому  заступник міського голови Ярослав Матвійчук дав завдання головному інженеру ПТМ «Теплокомуненерго» Ярославу Жуку очолити процес вивчення та усунення технічної проблеми по встановленню теплових лічильників.

Людмила Гнатюк

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!