Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання – час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів. Всеукраїнський тиждень дитячого читання проходить уже більше 20 років, починаючи з 1993, у період, або напередодні весняних шкільних канікул.

Отож, 24 березня о 14.00 в приміщенні культурно-мистецького центру урочисто розпочався тиждень дитячого читання «Цінуймо книгу, як найбільшу святість»

Організатори цього святкового дійства – працівники Володимир-Волинської міської бібліотеки для дітей. Захід проходив у святковій атмосфері. Силами школярів міста був підготовлений невеличкий концерт, у фойє КМЦ працівники бібліотеки облаштували чудову виставку дитячої літератури, всіх, хто завітав на відкриття виставки привітав начальник відділу культури міськвиконкому Андрій Шоцький, вручив відзнаки кращим читачам дитячої бібліотеки. 

Тиждень дитячого читання з давніми традиціями сьогодні не лише не втратив свого значення, але й продовжує набувати особливого змісту для кожного учасника. Впродовж усіх днів тиждень читання наповнений усілякими заходами, знайомством із новою дитячою літературою, літературними подорожами, іграми та вікторинами, різноманітними конкурсами та акціями, майстер-класами та презентаціями. Зазвичай, одного тижня для реалізації такої насиченої програми замало, тому дуже часто Свято читання виходить за рамки зазначеного терміну і продовжує тривати далі.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!