Жодної офіційної інформації з приводу цієї транспортної пригоди на ранок 26 березня на сайті головного управління Національної поліції у Волинській області так і не було. Отож інформацію про ДТП по крихтах довелося збирати в інших інформаційних джерелах.

Ось що пише “Нововолинськ Діловий”.

Тривожний дзвінок із Володимира-Волинського. Там у ДТП потерпіли троє людей.
Найбільше ушкоджень – у водія, вірянина церкви «Ковчег» із Нововолинська.

Очевидці пригоди розповідають:

– Близько 10.40 зелена «Шкода» під’їжджала до Володимира-Волинського, а саме спускалася із зарічанської гірки до моста. На мості на зустрічну смугу вилетів «Мерседес Віто», обігнав дві машини… і лобове зіткнення із «Шкодою».

Двох пасажирів «Шкоди» затисло, водія викинуло з авто, секунд 40 він був непритомний. Пізніше до нього підбігло двоє молодиків, років до 30, якісь неадекватні і все повторювали:
– Ми винні, ми все оплатимо…

Потім знайомі чи представники поліції їх забрали, вони зникли взагалі. А через годину приїздить ще якийсь обкурений і каже, що в нього украли машину.

Зараз наша доблесна поліція ніби шукає винуватців аварії. Чому «ніби шукає»? А тому що їх водили на алкотест у лікарню, а далі сліди водія і пасажира «Віто» загубилися.
За кермом «Віто», нібито, був брат працівника володимир-волинської поліції, Мусорук чи Мосорук.

Так стверджують свідки ДТП.

За кермом «Шкоди» був Олег Сус із Нововолинська – вірянин із церкви «Ковчег».
Його прооперували, видалили селезінку. У нього перелом двох рук, зламані пальці на нозі й на додаток струс мозку.

У пасажирів: у одного – забій ноги, у другого забій голови, порізане горло. Обидва вони – мешканці Заріччя, хотіли купити в Олега цю машину.

Друзі та свідки ДТП побоюються, що винуватець аварії лишиться непокараним, і вимагають від поліції об’єктивного та чесного розслідування.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!