27 березня у Володимирі-Волинському вперше відбулося свято для котів під назвою «Весняний муркотун».Організатори свята – адміністрація культурно-мистецького центру.

Отож, по обіді біля культурно-мистецького центру помаленьку почали збиратися городяни разом із своїми чотирилапими учасниками конкурсу. Маленькі та великі, пухнасті та лисі, руді та сіренькі – всі поспішали на своє перше свято. Благо, що погода цього дня теж сприяла проведенню такого конкурсу.

Окрім виставки котів, працівники культурно-мистецького центру підготували  різноманітні конкурси, вікторини. Діти також мали нагоду оглянути виставку дитячої літератури про котів, відвідати майстерню аквагриму та зробити тимчасове тату…у вигляді маленького котика.

На святі також працювало містечко майстрів. Там можна було відвідати майстер-клас з виготовлення оригамі, який підготували активісти громадської організації «Дай лапу!». Окрім того, місцеві майстри та майстрині пропонували відвідувачам виставки свої вироби, виготовлені спеціально до цього свята-виставки, тобто із зображенням котів, кошенят та кішечок. Там можна було придбати весняні шапочки із зображенням котиків та гламурних кішечок, різні сувеніри та мило ручної роботи із зображенням чотирилапих.

А ще перед відвідувачами виставки виступив лікар-ветеринар, який розповів присутнім  про догляд за домашніми улюбленцями, відповів на запитання які цікавили господарів чотирилапих.

Свято святом, але ж організатори свята нагадали всім присутнім, що хвостаті цього дня зібралися недарма. Отож, після того як члени журі оглянули цю вухасту, пухнасту (й не дуже) та хвостату красу, то дійшли висновку, що у номінації «Стильний кіт» (журі враховувало оригінальне вбрання тварини та імідж) переміг кіт породи сфінкс Марк (господарка Наталія Яківчук, фото 1). У номінації «Природній шарм» (брали до уваги цікавий та оригінальний окрас хутра тварини) перемогу отримав красень британець Марсель (господарка Юліана Ольшевська, фото 2). В номінації «Весняний муркотун» (приз глядацьких симпатій) перемогу отримала кішка тайської породи Маркіза (господарка Мирослава Симокович, фото 3).

Інші чотирилапі учасники виставки отримали заохочувальні призи. Це і корм для котів, солодощі, мило ручної роботи у вигляді котиків.

До речі, на виставці майже в кожного чотирилапого учасника була своя цікава історія. Наприклад, кіт Мішаня, якого на виставку принесли брати Сергій та Антон Чорні, дещо раніше потрапив у страшну аварію. Після цього він залишився без хвоста, пережив кілька операцій та тривалий процес реабілітації.

Кішка Маша, яку на виставку привела красуня Оленка, взагалі зараз шукає господарів.

А свою Мурку маленький Станіслав взагалі знайшов у парку і приніс додому. Сказав мамі, що йому подарували, аби та дозволила залишити кішку вдома.

А Поліна Корнілова прийшла на виставку з своєю улюбленою Муркою. І нічого страшного що кішечка іграшкова!

 

Нагадуємо, що ця виставка вперше проходила у нашому місті. І все це завдяки ініціативним молодим працівникам культурно-мистецького центру та їхньому керівнику Катерини Петрович.

– Ми надіємося що наступного разу ще більше домашніх улюбленців завітає на «Весняний муркотун», – переконана Катерина Петрович. – Цьогоріч був початок. Бачимо що сподобалося і дітям, і дорослим і, навіть, самим учасникам. Хороші традиції потрібно берегти та примножувати.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!