Днями на базі міської ЗОШ №2 було проведено показове тренування (день цивільного захисту) із залученням служб цивільного захисту школи та міської служби невідкладної медичної допомоги, аварійно-рятувальної служби, – повідомляє провідний фахівець Володимир-Волинського МРВ У ДСНС України у Волинській області Олег Іовенко.

У місті День цивільного захисту, без сумніву, став уже традиційним. І вчителі, і школярі, і навіть їхні батьки, на практиці переконалися щодо великої користі підготовки дітей до життя у сучасному техногенному світі. Проведення цього заходу сприймається як невід’ємна частина навчально-виховного процесу.
Показовий День цивільного захисту проходив на базі ЗОШ №2 м. Володимир-Волинського. У його  проведенні взяли участь перший заступник міського голови, начальник відділу цивільного захисту та кадрів виконкому, завідувач міського навчально-консультаційного пункту та керівники загальноосвітніх начальних закладів міста.

Слід відмітити, що директор школи Валерій Мосіюк та представники управління освіти підійшли до цього заходу з усією відповідальністю. Перед присутніми виступили представники місцевої поліції з інформацією про терористичні прояви, представники управління ДСНС розповідали про вибухонебезпечні предмети, а лікар територіального медичного об’єднання на практиці продемонстрував надання першої домедичної допомоги.

Учні мали нагоду переглянути навчальні фільми з тематики цивільного захисту відповідно віковій категорії, проводились конкурси малюнків, спортивні естафети, в класах були організовані змагання по одяганню ватно-марлевих пов’язок, відбулися заняття з медико-санітарної підготовки та чимало інших заходів, спрямованих на практичну перевірку здатності учнів та працівників навчального закладу правильно і чітко діяти при надзвичайних ситуаціях.
Наприкінці останнього уроку була здійснена навчальна евакуація педагогічних працівників та учнів. Завершився День цивільного захисту підведенням його підсумків.

Таким чином, проведення показового Дня цивільного захисту, який, в першу чергу, має практичне спрямування, спонукатиме всіх учасників навчально-виховного процесу до поглиблення знань з ЦЗ, здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій та стане зразком для керівників інших начальних закладів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!